kereste çam kereste kereste fiyatları kereste firmaları


Bugün ikinci nesil Raşit Koç ve Ahmet Koç tarafından işletilen Koçist Orman Ürünleri; babaları Adem Koç tarafından 40 yıl önce Bayrampaşa'da kurulmuştur.
2011 yılından bu yana kurumsallaşma çalışmalarına devam etmektedir.

İnşaat ve Bilişim sektöründe de yatırım yapan kuruluş, %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Çam ve Kavak Kereste;

Atölyemizde oluşturduğumuz geniş makine parkuru ve deneyimli kadrosuyla iş ortağı olarak düşündüğümüz müşterilerimize hizmet veriyoruz.

İthal ve yerli tomruktan üretimi yapılan sarıçam, karaçam, ladin, göknar, larex vb. kerestelerden verilen siparişe göre fırınlanmış veya hava kuru olarak sınıflandırma ve ebatlama yapılarak hizmete sunulmaktadır.
Kerestede dikkat ettiğimiz başlıca hususlar şunlardır:

1. Net sınıflandırma
2. İstenilen ebatta kesim
3. Her aşamada kontrol ile standart kalitenin korunması

Kereste Dünyası olarak kereste fiyatlarımız son derece makuldur. Ürünlerimiz kendi fabrikamızdan çıktığı için fiyatları çok uygundur. Ayrıca firma prensibi olarak ihtiyaca göre üretim yaptığımız için ihtiyacınız olan kerestenin fiyatını da üretim aşamasındayken öğrenip müdahale edebileceksiniz.

Çam kereste, ithal kereste, yerli kereste, inşaatlık kereste, yerli çam kereste, ithal çam kereste vb… tüm kereste çeşitlerinin fiyatları son derece uygundur. Fabrikamızdan çıkan website ürünlerin fiyatlarını dilerseniz sitemizde ki iletişim formundan, dilerseniz de telefon numaralarımızdan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Koçist Orman Ürünleri
kereste çam kereste kereste fiyatları kereste firmaları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *